SERVICES

catering

Jesteśmy restauracją na co dzień serwującą dania z naszej karty. Jako zwolennicy sezonowych produktów, przygotowujemy dania na świeżo zgodnie z zamówieniem. Preferujemy krótszą, często zmienianą kartę menu. Każdego dnia gotujemy i pracujemy od południa do wieczora. Zawsze proponujemy także coś specjalnego – tylko na ten dzień. W dni powszednie do 16:00 mamy także ofertę lunchową.


Świadczymy także dodatkowe usługi gastronomiczne:

CATERING
Mamy spore doświadczenie zarówno w małych, jak i większych usługach cateringowych. Obsługujemy zarówno wymagające spotkania biznesowe, polityczne, jak i mniejsze przyjęcia, specjalne okazje. Każdą ofertę dopasowujemy do potrzeb i okoliczności, ale mamy też dużo własnych pomysłów i inicjatywy.

SPOTKANIA BIZNESOWE
Zapraszamy do organizacji spotkania biznesowego w Restauracji Ratuszowej. Przygotujemy specjalne menu, istnieje możliwość rezerwacji lokalu na wyłączność.

GRUPY TURYSTYCZNE
W Restauracji Ratuszowej gościły już grupy turystyczne z Polski, jak i z bardzo odległych krajów – od Czech, Ukrainy, Niemiec, przez Belgię, Holandię, Anglię, Stany Zjednoczone, Hiszpanię, po Japonię i Australię. Grupom turystycznym bardzo chętnie serwujemy coś specjalnego – jak na przykład kuchnia Dolnego Śląska, czy też zdrowa kuchnia dla wyczynowych rowerzystów.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Ratuszowa to bardzo odpowiednie miejsce do organizacji imprezy okolicznościowej (chrzcin, komunii, urodzin, przyjęcia poślubnego) do 40 osób. Mamy duże doświadczenie w organizacji tego rodzaju przyjęć.

DEGUSTACJE WIN
Cyklicznie organizujemy Degustacje Win Ratuszowej, a także Szkołę Wina Ratuszowej. Osoba odpowiedzialna za wina w Ratuszowej jest członkiem Stowarzyszenia Sommelierów Polskich i absolwentem londyńskiej Wine and Spirit Education Trust (WSET). Chętnie zorganizujemy degustację win dla Ciebie. W Ratuszowej, jak i w innym miejscu.

W sprawie ofert dla prosimy o kontakt tylko i wyłącznie pocztą elektroniczną. Zapraszamy do działu KONTAKT